Nasi Producenci

Kupiłeś mieszkanie? Chcesz wyremontować łazienkę? Już czas wykończyć dom?

41zero42- prosta nazwa sprowadzona do krótkiego kodu pocztowego, identyfikujacego miejse przynależności i wszystkie wartości, które są z nim związane..
14oraitaliana powstała w odpowiedzi na potrzeby tych, którzy szukają alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Produkty wyróżniają się oryginalnością.
Pierwsza z naszych "nieoczekiwanych powierzchni" Specjalnie ukierunkowana na architekturę, WOW to architektoniczna wizja tradycyjnej ceramiki. To gra światła i cieni rzucanych przez trójwymairowe płytki i ich oświetlenie.
Nasza historia i pochodzenie są impulsem do tworzenia innowacyjnych, doskonałych jakościowo i stylowych produktów, kwintesencją „Made in Italy.”
Ukierunkowana na ciagły rozwój i badania nad estetyką i technologią wytwarzania swoich produktów, fabryka Refin doszła do perfekcji produktowej i technologicznej.
Każda kolekcja Atlas Concorde to rezultat gruntownych prac badawczych, mających na celu odwzorowanie najnowszych trendów i nowinek technologicznych za pomocą płytek ceramicznych.
Grupa Porcelanosa to jeden z najważniejszych producentów ceramiki na świecie. oferująca meble, elementy wyposażenia kuchni i łazienek, na swoim koncie ma około 400 sklepów w 80 krajach.
Marca Corona to firma o bogatej historii. Założona w 1741 roku, jest najstarszym producentem płytek ceramicznych w Sassuolo w północnych Włoszech, a jej historia odzwierciedla rozwój całego sektora płytek ceramicznych.
W Living kierujemy się pragnieniem tworzenia wszechstronnych rozwiązań ceramicznych do aranżacji wnętrz i architektury. Czujemy prawdziwą pasję do dobrego projektowania.
Jesteśmy doświadczonym zespołem, który bezbłędnie odczytuje potrzeby współczesnego życia. Sercem marki INSPIRIUM jest niewątpliwie salon. Najbardziej rozwinięta dziedzina w naszej ofercie to meble tapicerowane, które dostępne są w różnych wymiarach.