O nas

Designerskie płytki, niesztampowe rozwiązania i starannie dobrana ekspozycja.

To główne składniki naszego pomysłu na Showroom Interio. Showroom niezwykły, wyjątek od reguły, którą stanowią salony z glazurą, galerie łazienek czy inne „imperia wnętrz.” Interio to perełka na naszym rynku, pierwszy prawdziwy showroom, w którym pokazujemy najbardziej wyszukane pytki ceramiczne i gresowe. Dla nas produkt ma znaczenie wyjątkowe, dlatego też prezentujemy go w sposób prosty, nienarzucający konkretnych rozwiązań, pokazujemy go tak jak stworzył go projektant i włoskie czy hiszpańskie fabryki. Prezentujemy wysoki, europejski standard, pokazując w naszym mieście płytki niedostępnych dotąd w Lublinie producentów.

Motywem przewodnim i motorem działań jest dla nas design, design światowej klasy wniesiony na nasze podwórko, jednak niezwykle ważny jest dla nas komfort, to on stoi za naszymi działaniami, działamy bo chcemy i lubimy. Pracujemy tak, by praca dawała nam przyjemność, a obsługujemy klientów w taki sposób, aby współpraca z nami była czystą przyjemnością. Ponad wszystko cenimy grę fair wobec klientów, firm współpracujących, architektów i projektantów wnętrz,a także wobec konkurencji.

Taki jest właśnie Interio Showroom, niezwykłe miejsce gdzie design, pozytywna atmosfera i zadowolony klient to nasze absolutne priorytety.